logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
400 01 Ústí nad Labem

INFORMACE PRO RODIČE

Výpis článků

Chcete se dozvědět více informací?

Nepropásněte žádnou akci!

Formuláře a žádosti

Potřebujete podat žádost?

Potřebujete se s někým spojit?

Základní informace o škole

Zřizovatel školy je Statutární město Ústí nad Labem, Velká Hradební 8, Ústí nad Labem. Škola je zřízena jako základní škola, která poskytuje žákům základní vzdělání dané zákonem. Na škole je jedna přípravná třída, běžné třídy se základní výukou a třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy (4. – 9. třída). Na škole pracují také tři oddělení družiny.

Informace k provozu školy od 11. ledna do 22. ledna 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období  od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021 (viz Informace k provozu škol a školských zařízení).

Mgr. Květoslav Kolařík – ř.š

Informace k provozu školy od 4. ledna 2021

Vážení zákonní zástupci,

ode dne 4. ledna 2021 jsou v celé ČR otevřeny pro prezenční výuku pouze přípravné ročníky a 1. a 2. třídy všech základních škol. Z tohoto důvodu bude platit zvláštní režim výuky, zájmového vzdělávání a stravování:

Informace pro zákonné zástupce IZS

Vážení zákonní zástupci,

ZŠ Vinařská byla určena jako škola, která má zajistit základní péči dětem ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci pracují v integrovaném záchranném systému a v dalších sociálních službách.

Výběrové řízení na pozici asistenta pedagoga

Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, p.o.

ruší výběrové řízení na

obsazení pozice asistenta pedagoga – 2. stupeň ZŠ zveřejněného 17.12.2020

Mgr. Květoslav Kolařík – ř.š.

Výběrové řízení na pozici učitele 1. stupně

Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce učitele 1. stupně.

Mikulášská nadílka

V pátek 4. prosince dorazili na Vinařskou čerti, andělé, i svatý Mikuláš, aby našim dětem nadělili balíčky za krátké básničky. Vše jsme snad zvládli i za přísnějších hygienických opatření.

certi

Informace k provozu školy od 30. listopadu 2020

Vážení zákonní zástupci,

zde najdete informace k provozu školy od 30. listopadu 2020.

Informace k provozu školy od 18. listopadu 2020

Vážení zákonní zástupci,

ode dne 18. listopadu 2020 jsou v celé ČR otevřeny přípravné ročníky a 1. a 2. třídy všech základních škol. Z tohoto důvodu bude platit zvláštní režim výuky, zájmového vzdělávání a stravování:

Informace pro zákonné zástupce - IZS

Informace pro zákonné zástupce

Vážení zákonní zástupci,

ode dne 2. listopadu 2020 jsou v celé ČR uzavřeny všechny základní školy. Z tohoto důvodu bude platit zvláštní režim výuky, zájmového vzdělávání a stravování: