V týdnu od 20. – 24. 10. 2025 proběhly skupiny a final four OF ve florbalu mladších žáků. Přihlásilo se 17 škol, které byly rozdělené do skupin. V pátek 24. 10. proběhlo finále 4 postoupivších škol na Slunetě, kde hrál každý s každým.
Postupně naše škola porazila ZŠ Chlumec, ZŠ Hluboká a ZŠ Pod Vodojemem.
Vyhráli jsme okresní finále a vybojovali jsme si účas v krajském finále, které se bude hrát v Teplicích.
Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.












