Příměstský tábor „English Camp na Vinařský“

ŠSK při ZŠ Vinařská pořádá v termínu od 12. 7. – 16. 7. 2021 příměstský tábor English Camp na Vinařský pro děti 1. – 8. ročníku pod vedením Bc. Barbory Černé. Děti se v dopoledních hodinách pod vedením lektorů věnují výuce anglického jazyka a odpoledne naplňují sportovní hry, výlety a jiné zábavné aktivity.

Výuka bude probíhat v prostorách školy, odpolední program se uskuteční v jejím okolí.

Denní program:

• sraz v 8.00 ve škole
  • Ice-breaker (hra na zahřátí)
  • English class 1 (výuka)
  • Přeštávka / svačina
  • English Class 2 (výuka)
  • 12.00 oběd v jídelně ZŠ Vinařská
  • 12.30 - 13.30 drama (anglické scénky)
  • odpolední program (sporty, hry, …)
  • ukončení v 16.00

Cena: 1.700 Kč – zahrnuje výukové materiály, pití, svačinu, oběd, pedagogický dozor

Počet míst je omezen na 30 účastníků. Zde najdete formulář pro vyplnění závazné přihlášky.

Tábor proběhne pouze za dobré epidemiologické situace. Bližší informace obdrží zaregistrovaní v průběhu měsíce června.

Bc. Barbora Černá

letak eng tabor