Sportovní kurz Jiřetín pod Jedlovou

Základní škola Ústí nad Labem ve spolupráci se Školním sportovním klubem při Základní škole Ústí nad Labem

pořádá

Sportovní kurz Jiřetín pod Jedlovou 2023

pro žáky 4.A - 5.A

Termín: 5. - 9. června 2023

Místo: sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou

Ubytování a stravování: žáci budou ubytováni v budově (1. patro a 2. patro – pokoje se společným soc. zařízením), stravovat se budou 5x denně v jídelně, pitný režim po celý den zajištěn.

Cíl: Kolektivní a netradiční míčové sporty ve sportovním areálu, atletika, minigolf, turistika, stmelení třídních kolektivů (mimo dobu sportování se žáci budou věnovat i jiným aktivitám v místě tábora: diskotéka, táborák a hry v přírodě).

Informace o areálu: http://www.sportcentrumjiretin.cz/

Předpokládaná cena:
3750 Kč (včetně dopravy)

Platba: platba proběhne do 2. května 2023 na číslo účtu: 298899521/0300 – školní pokladna
v.s. je váš uvedený telefon v systému školní pokladny, s.s. 44555229

• možnost uhradit cenu měsíčními splátkami
  • na konci sportovního kurzu provedeme vyúčtování
  • v případě, že by došlo k odhlášení z jiných než zdravotních důvodů, budeme požadovat storno poplatek ve výši 1000,- Kč

Doprava: společný odjezd a příjezd autobusem

Podrobné informace a seznam věcí, které by měl mít žák s sebou, budou dodány v polovině května.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí kurzu