logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

ZŠ Vinařská

Škola v přírodě Kytlice

čtvrtek 23. června 2022

V dopolední bojovce jsme rozvíjeli slovní zásobu a po poledním klidu jsme vyrazili na stezku za pokladem. K získání pokladu nám pomohly aktivity z předchozího dne. Před večeří přišlo ještě osvěžení ve zdejším přírodním rybníku. Celý pobyt byl zakončen discotékou.

 

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

 

svp kytlice22

 

středa 22. června 2022

Dnešní den byl opět ve znamení výletu. O dopoledních hrách jsme poznali Morseovu abecedu, další zvířata a instrukce k odpolednímu výletu do Nového Boru. Zde jsme navštívili sklářské muzeum s restaurací, kde jsme viděli práce u sklářské pece a dál pokračovali do sklářského muzea, kde zas byla v nabídce historie tlačeného, broušeného, malovaného skla.

 

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

 

úterý 21. června 2022

Druhý den byl ve znamení soutěží a výletu. Ráno jsme hledali v okolí přírodniny a odpoledne cesta vláčkem z Kytlice na Jedlovou a pěšky na zříceninu hradu Tolštejn. Vyhlídka stála za to. Odměnou za výšlap byla sladká tečka.

 

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

 

pondělí 20. června 2022

Po naložení dětí do autobusu a příjezdu do objektu penzion U Skály v Kytlici, jsme poobědvali, pohráli si na místním hřišti, prohlédli si areál a vybalili si věci.

Mezi dětmi propuklo nadšení z ubytování, stravy a okolí. Těšíme se na další den.

 

Zde si můžete prohlédnout fotografie.