logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Projekt České středohoří – Varhošť

Ve třetí části projektu jsme se společně se 7.A a 7.B vydali na rozhlednu Varhošť, ze které je krásný výhled na údolí Labe a jeho osm zakřivení (ojedinělý jev – pohled na České středohoří od hradu Hazmburk až po Sněžník). Bohužel nám počasí moc nepřálo (viz přiložené fotografie). Celý výlet se změnil tak trochu v adrenalinový přechod a soutěž, kdo vícekrát upadne a bude více špinavý. Přesto si myslím, že projekt splnil svůj účel, a to stmelení kolektivu, pobyt na čerstvém vzduchu a krásné zážitky… Žáci opět vypracují prezentaci a budou ohodnoceni pěknou známkou, tentokrát v předmětu zeměpis…

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Mgr. Martin Šuma – vedoucí projektu