logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Vánoční den na Vinařské

Pátek 20. prosince 2019 byl pro nejmladší ročníky I. stupně velmi sváteční a zábavný.

Hned první vyučovací hodinu se žáci sešli v 1. patře školy, kde si povídali o vánočních tradicích a zvycích, hádali písničky z pohádek a ke konci tohoto programu si ozdobili jablko či pomeranč voňavým kořením. Vznikly zajímavé práce žáků, které si odnesli domů. Po té se žáci rozešli do svých tříd, kde na ně čekaly nádherné dárečky, ochutnali cukroví, které pilní rodiče napekli a užili si krásnou vánoční oslavu. Nakonec tohoto dne k nám zavítal Sváťa se svým dividlem a zajímavou pohádkou. Žáci nejenom shlédli představení, ale na závěr si zazpívali i krásné koledy. Tento den byl plný krásné vánoční pohody a těšení se na Vánoce ve svých domovech.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Mgr. Iveta Hnyková