logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

ZŠ Vinařská

ŠD – Třída baví třídu

První celodružinová akce v novém kalendářním roce se uskutečnila v pátek 17. ledna pod názvem Třída baví třídu.

Zábavné páteční odpoledne bylo plné překvapení. Děti svým spolužákům předvedly, co umí, co je baví a v čem jsou dobří. Odpoledne bylo plné tance, zpěvu, hry na klávesy či flétnu, ale dokonce i „chemických“ pokusů. Vítězi akce se stali tentokrát všichni, neboť překonali svůj ostych, někdy i strach vystoupit před kamarády. Proto byli všichni po právu odměněni a tentokrát nejen sladkostmi, ale i malými dárky.

A co nás čeká příště? V měsíci únoru to bude Pohádková olympiáda, proto čtěte, poslouchejte a dívejte se na pohádky.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Anna Šťovíčková, vedoucí ŠD