logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Zprávy ze Špindlu

pondělí 27. ledna 2020

Dr(a)zí rodiče máme za sebou další den (dnešek).

Po snídani jsme se vydali na Medvědín přeplněným skibusem.

Sjezdovka byla v dobrém stavu počasí nám přálo ale byla mlha.

Po obědě si většina dala odpočinek, někteří spinkali, někteří koukali na film, někteří byli na sjezdovce a pár lidí bylo ve městě (Špindlerův mlýn).

Sbohem zas zítra!!!!!!

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

neděle 26. ledna 2020

Skol!Skol!Skol!

Dnes dopoledne jsme byli na Labské sjezdovce. Bylo to super a opět nám počasí přálo. Po obídku jsme si šli všichni odpočinout. Poté jsme se rozdělili na dvě skupiny. Někteří dobrovolníci šli na běžky, zbytek šel na svah. Běžkaři se vydali na Vrbatovu boudu, kde dostali sladkou odměnu.

KONEC HLÁŠENÍ, VAŠE DĚTI!

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

sobota 25. ledna 2020

Ahoj milí rodiče,

dneska jsme byli na Medvědíně. Sjezdovky byly příjemné, široké a upravené. Všichni jsme jezdili tak opatrně, že nikdo neměl žádný úraz. Počasí nám přálo. Sluníčko svítilo a byla výtečná viditelnost. Po lyžařském výcviku Vás sem musíme vzít na výlet. Bříška máme plná a jdeme do postele.

Pac a pusu Vaše děti

Zde si můžete prohlédnout fotografie.