logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

ŠD – Pohádková olympiáda

V pondělí 24. února se ve školní družině odehrál již 9. ročník Pohádkové olympiády.

Tato soutěž si mezi dětmi získala velkou oblibu a děti se na ni dlouho těšily. Mezi tradiční disciplíny pohádkové olympiády patřily video, audio a čtené ukázky z pohádek, dále pro děti stále „těžké“ poznávání ilustrátorů dětských pohádkových knih a samozřejmě neopakovatelný pohádkový test a improvizace dětmi vylosované české pohádky.

Letos soutěžilo opět pět smíšených družstev po 6 žácích od prvňáčků po třeťáky. Všechna družstva byla super a výsledky skoro vyrovnané, proto po zásluze byli nakonec všichni odměněni a nyní se už těší na další celodružinovou akci, kterou v měsíci březnu bude písničková soutěž Hit Holoměře.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD