logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Školní výlet

vylet prahaVýlet Praha

V úterý 25.června 2019 jsme vyrazili s několika žáky do Prahy. A protože jsme chtěli otestovat, zda nás zrak nešálí, navštívili jsme Muzeum iluzí. Obrazy a kulisy byly tak věrohodné, že jsme se propadali podlahou, udělali ze sebe pidi lidi a měli jsme i křídla. Náš výlet jsme zakončili malou prohlídkou Prahy a volným rozchodem, a poté jsme vyrazili zpět k domovům, abychom rodičům ukázali plné telefony vtipných fotek.

 

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Bc. Kateřina Spielmannová


 

vylet vrabinecVýlet Vrabinec

V úterý 25. června 2019 celkem 3 učitelé a 14 žáků vyrazili na výlet na zříceninu hradu Vrabinec, který se nachází nad obcí Těchlovice u Děčína.

Cesta klimatizovaným autobusem z Ústí do Těchlovic byla příjemná. Na samotnou cestu k Vrabinci zvolili účastníci pomalejší tempo s přestávkami na pití a odpočinek. Nahoře již čekali zkušení horolezci, kteří měli pro zájemce připravenou ukázku feraty.

Po feratě následovalo opékání špekáčků a cesta dolů k autobusu. Obohaceni o nové zážitky vyrazili účastníci opět autobusem do Ústí, kde se rozešli ke svým domovům.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Mgr. Luboš Nežerný


 

vylet liberecVýlet Liberec

vylet_liberec 25. června 2019 jsme se vydali vlakem do Liberce, kde jsme navštívili společnost iQLANDIA, která vznikla za účelem poskytování neformálního vzdělávání formou interaktivního poznávání. Zde jsme mohli vidět například jak fungují lidské orgány, vyzkoušeli jsme jízdu v autě na simulátoru, byli jsme svědky pokusů s ohněm a kapalným dusíkem…. Užili jsme si čtyři hodiny zábavy.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Mgr. Vít Borůvka a 5.B


 

vylet hrenskoVýlet Hřensko

20190625_094734 Žáci druhého stupně se v úterý vydali na výlet do Hřenska. Byl krásný, slunný den a nikdo si nezapomněl přibalit do batůžku dobrou náladu. Autobus nás dovezl na Mezní Louku, kde jsme vystoupili a pokračovali pěšmo k Divoké soutěsce. Po říčce Kamenici nás převezl milý převozník k další soutěsce, která se jmenuje Edmundova. Zde nám převozník dokonce zahrál na harmoniku a poskytl zajímavý výklad. Nikdo se neutopil, všem se nám plavba líbila. Po krátkém rozchodu ve Hřensku jsme se vydali zpět ku škole. Už se těšíme na další výlet plný zážitků.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

kolektiv 7.A