logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Výlet ŠD #3

Dalším (v pořadí již třetím) výletem v rámci projektu Šablony II byl výlet do ZOO parku v Chomutově. Říjnový termín byl vybrán u příležitosti Dne zvířat, který připadá na 4. října. Ač nám zprvu počasí moc nepřálo, příjezdem do Chomutova se vše v dobré obrátilo.

Děti kromě prohlídky ZOO, kterou si z velké části prohlížely z lokálky Amálky, mohly obdivovat i „super duhu“, která nás při příjezdu přivítala. Průvodcem nám po celou dobu byla paní MVDr. Eva Mikulicová, které patří naše velké poděkování.

Závěr výletu patřil nakupování suvenýrů. Snad každý si domů vezl nějaké zvířátko, v tomto případě však pouze plyšové.

A na co se děti mohou v nejbližší době těšit? Prvňáky již 11. října 2019 čeká turnaj ve hře „Člověče, nezlob se“, pak všechny zájemce rukodělné činnosti a v listopadu (akce pro děti + rodiče) – oblíbené Dýňobraní.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD