logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Volejbal IV. kategorie – dívky

Přihlásilo se 7 škol, a tak se nejprve odehrály skupiny, ze kterých postupovaly 2 družstva. Naše škola hrála se ZŠ Mírovou – vítězství 2:0, se ZŠ Česká Mládež – vítězství 2:0 a postoupily jsme do semifinále. Tam jsme hrály s družstvem, které ve druhé skupině skončilo na 2. místě. Vyhrály jsme 2:0 nad ZŠ Vojnovičova a šlo se do finále, kde jsme narazily na největšího favorita ZŠ Velké Březno.

Hra měla výbornou úroveň, jelikož proti sobě bojovaly hráčky, které se volejbalu věnují. První set jsme vyhrály a druhý set náš soupeř. Při remíze rozhodoval počet uhraných míčů a naše škola získala v zápase o 1 míč víc, a tak jsme celý turnaj vyhrály a vybojovaly si postup do krajského finále. Jelikož jsme ale měly v družstvu mladší hráčky než pravidla IV. kategorie určují, postupuje do KF Velké Březno.

Všem našim reprezentantkám děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva