logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Atletický trojboj

V pondělí 29. dubna 2019 proběhl na atletickém stadionu atletický trojboj – sprint 50 metrů, štafeta 4x 60 metrů, hod míčkem a skok daleký. Bohužel, proti bylo počasí, a tak se muselo improvizovat. V mírném dešti se stihly sprinty a štafety a pak se všichni mladí atleti přesunuli do školy Vinařská a technické disciplíny se pozměnily na hod 1 kg medicinbalem a skokem z místa. Školu reprezentovali vždy 2 žáci a 2 žákyně a každý měl 3 pokusy. Přihlásilo se 7 škol a naši reprezentanti vybojovali nečekané a krásné 1. místo a zajistili si postup do krajského finále.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva