logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Přespolní běh – okresní kolo

V pondělí 30. září 2019 se na ZŠ Elišky Krásnohorské uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. V kategorii 1. – 3. ročníku se naše dívky umístily na pátém místě a chlapci na čtvrtém. Ve starší kategorii pro 4. a 5. ročník obě naše družstva obsadila třetí místa a po zásluze získala bronzové medaile. Všem žákům (foto v příloze) děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Vít Borůvka a Mgr. Hana Králíková – vedoucí mužstev

prespolak divky

V pondělí 30. září 2019 proběhlo OF v přespolním běhu na ZŠ E. Krásnohorské. Letos jsme obsadili všechny kategorie chlapců a děvčat.

Každý závodník – závodnice nechali na trati veškeré síly a bojovali jako lvi. Nejlépe se umístila děvčata III. kategorie a z 8 družstev obsadila krásné 3. místo. Ze všech mladších děvčat byla nejlepší Nicol, která vybojovala 1. místo. Ostatním reprezentantům děkujeme za předvedený výkon.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva