logo ZSVinarska sportovni male telefon +420 734 445 630
kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz
telefon Vinařská 1016/6,
400 01 Ústí nad Labem

Bramborová přehazovaná

Ve středu 26. února 2020 proběhlo na naší škole okresní finále v přehazované 4. – 5. tříd. Přihlásilo se 7 škol, které byly rozdělené do 2 skupin. Naše škola hrála v 1. skupině proti ZŠ E. Krásnohorské, se kterou jsme prohráli 2:0. Druhý zápas jsme hráli proti ZŠ Palachova a vyhráli 2:0. V semifinále jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje ZŠ Mírová. Podali jsme výborný, bojovný výkon, ale nestačilo to a těsně jsme prohráli oba sety. O třetí místo jsme hráli se ZŠ Chlumec. Rozehráli jsme zápas výborně a první set vyhráli s velkým náskokem. Ve 2. setu nám chyběly 4 body a měli bychom medaili. Bohužel jsme to nedokázali a prohráli ve třetím rozhodujícím setu. A nakonec jsme obsadili 4. místo. Přesto děkujeme všem hráčům a hráčkám za obětavý a statečný výkon.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva